Nu s-a mai întâmplat asta de cel puțin 20 de ani! Decizie inedită luată de oficialii Stelei înaintea partidei cu Pandurii

Steaua și Pandurii vor juca duminică, în etapa a 19-a, de la ora 20:30, pe Arena Națională. Oficialii roș-albaștrilor au luat o decizie inedită cel puțin pentru ultimii 20 de ani ai istoriei roș-albastre, anunță Digi. Aceștia au decis ca biletele pentru partida cu gorjenii să fie vândute doar în ziua meciului, începând cu ora 10:00. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor