200.000 de români o așteaptă pe Steaua la Villarreal » Asistență record pentru roș-albaștri în Spania

Steaua continuă să fie în conflict cu fanii, după ce la finalul anului 2014 roș-albaștrii au pierdut sigla, iar suporterii echipei au decis să nu mai vină alături de echipă. Chiar și așa, Steaua va avea câteva mii de suporteri la Villarreal, joi, în meciul din grupele Europa League, unde roș-albaștrii trebuie să se impună pentru a se califica mai departe. Cei aproximativ 200. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor