Răzbunarea perfectă pentru Tudorie! Steaua 2 a pierdut din nou, deși a avut 4 jucători de la prima echipă

Steaua 2 continuă parcursul dezamăgitor din Liga a 3-a și astăzi a pierdut pe terenul celor de la Aninoasa, scor 1-2. Golul steliștilor a fost marcat de Alexandru Tudorie, jucător trimis la echipa secundă de Laurențiu Reghecampf, care l-a și criticat foarte dur pe atacant. Tudorie a fost ajutat la echipa a doua de alți 3 fotbaliști de la prima formație: Bogdan Mitrea, Dan Popescu și Vlad Mihalcea. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor