Eroul lui Real Madrid recunoaște: "Barcelona a avut posesia și mai multe ocazii de gol"""

Sergio Ramos a fost din nou coșmarul Barcelonei, reușind să egaleze la 1 în minutul 90 al celui de-al 256-lea El Clasico. Eroul madrilenilor recunoaște însă că adversara a avut mai multe ocazii de a marca. "Am muncit foarte mult și rezultatul e așa cum ne-am dorit. Am avut șansă pe finalul meciului că am reușit acel gol. E important că am reușit să facem față unei echipe care a avut mai mult posesia și a avut mai multe ocazii de gol. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor