Un fan al lui Atletico Madrid a dat în judecată UEFA din cauza unui gol marcat în finala Ligii Campionilor și cere daune pentru traumele psihice provocate!

Un suporter al lui Atletico Madrid a deschis proces împotriva UEFA și cere daune morale, reclamând faptul că golul lui Sergio Ramos din finala Ligii Campionilor (jucată pe 28 mai, la Milano) a fost înscris din offside! În meciul cu pricina, fundașul lui Real Madrid a deschis scorul în minutul 15, după o fază controversată (VIDEO): mingea centrată de Kroos din lovitură liberă a fost deviată de Bale, iar Ramos, din doi metri, a înscris. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor