Eroul stelist cu turcii: "E tensiune la Steaua. Aici toți îți dau în cap"" » Ce le promite fanilor cu Dinamo"

Gabi Tamaș a marcat în minutul 86 golul de 2-1 pentru Steaua în victoria cu Osmanlispor și roș-albaștrii păstrează în continuare șanse la calificarea în primăvara europeană. "Nu pot spune că sunt erou. Eroi am fost toți în a doua repriză. La pauză ne-am dat seama că nu mai avem nimic de pierdut. Ce se putea întâmpla în afară să mai primim un gol? Roadele s-au văzut la final când am câștigat. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor