Șumudică și-a stabilit planul de bătaie înaintea meciului cu Austria Viena

Marius Șumudică va practica un joc ofensiv la meciul cu Austria Viena de mâine și consideră că în cazul unei victorii echipa sa este în mare proporție calificată în primăvara europeană.  "Vom juca ofensiv fiindcă dacă nu dai gol nu poți să reziști în fața celor de la Austria Viena. Noi pregătim meciul pe viață și pe moarte. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor