Gigi Becali intervine în scandalul siglei de la Dinamo: "Palmaresul e la milițianul tânăr"""

Gigi Becali a comentat scandalul dintre Nicolae Badea și Ionuț Negoiță, unde primul îi cere celui de-al doilea să nu mai vândă produse cu emblema lui Dinamo și să nu mai folosească site-ul fcdinamo.ro. Citește AICI mai multe detalii "Nicolae Badea trebuie să înțeleagă că palmaresul e al lui Negoiță. De ce? Palmaresul nu-l poți ține într-un cui. Palmaresul s-a predat odată cu echipa în Liga 1. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor