Reghecampf a dezvăluit cum a resuscitat vestiarul la pauză, după o primă repriză rușinoasă: "Doar atât le-am zis"""

Laurențiu Reghecampf a fost foarte fericit după prima victorie în actuala ediție a Europa League, 2-1 cu Osmanlispor, și a dezvăluit ce le-a transmis propriilor jucători la pauză, când scorul era 0-1. "În prima repriză nu-mi recunoșteam jucătorii. Greșeam pase simple, dădeam mingea ușor afară. Au fost multe faze pe care nu pot să mi le explic. Mă bucur că schimbările făcute la pauză ne-au ajutat. Suntem bucuroși. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor