FOTO Primă repriză de coşmar pentru un stelist » Două faze în care și-a sabotat echipa, inclusiv la gol

Laurenţiu Reghecampf a decis să-l titularizeze pe Adi Popa pe postul de vârf, însă mutarea antrenorului stelist s-a dovedit din nou neinspirată. Extrema dreaptă i-a exasperat pe steliști cu două faze încheiate lamentabil. Roș-albaștrii o puteau păți mai rău: doar una dintre ele s-a încheiat cu mingea în plasa lui Niță.  1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor