Steliștii l-au luat în primire pe Tamaș: "Îți dăm de băut!"""

Steaua a câștigat cu 2-1 în fața lui Osmanlispor și a intrat din nou în cărțile calificării. Totul depinde de ultimul meci cu Villarreal. Partida se va disputa în Spania. Adi Popa și Vlad Achim sunt foarte optimiști înaintea jocului cu formația iberică și spun că vor merge în Spania cu gândul doar la calificare. "Putem să batem Villarreal, dar va fi foarte greu pentru că și ei au nevoie de un rezultat pozitiv. Noi vom da totul. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor