Steliştii surprind înaintea derby-ului: "Dinamo are un avantaj, nu joacă în cupele europene"" » Detalii despre viitorul lui Reghecampf"

Helmuth Duckadam susţine că Dinamo ar putea avea un avantaj înaintea meciului cu Steaua, datorită faptului că echipa lui Ioan Andone nu joacă în cupele europene. "Noi suntem învăţaţi să jucăm din trei în trei zile. Din păcate am avut ghinion şi ni s-au accidentat mulţi jucători. Dinamo are un avantaj, nu joacă în cupele europene, jucătorii au un plus de odihnă. Important e să nu se mai accidenteze jucători. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor