Până să ducă Dinamo în Europa, Andone face galerie pentru Steaua şi Astra: "Sunt convins că cel puţin una va ajunge în primăvară"""

Ioan Andone a vorbit despre rezultatele înregistrate de Steaua şi Astra aseară, în grupele Europa League, şi consideră că cel puţin una dintre ele se va califica în primăvara europeană. "După primele reprize ale meciurilor nu mai speram, dar uite că până la urmă şi Astra, şi Steaua au întors scorul. Au şanse mari la primăvara europeană. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor