Mulţescu, la a doua înfrângere consecutivă în Liga 1: "E un deja-vu, toţi fac asta cu noi"""

Gheorghe Mulţescu consideră că motivul pentru care echipa sa a pierdut meciul cu Poli Iaşi, scor 1-2, este că fotbaliştii săi greşesc foarte mult la finalizare. "Am pierdut pentru că am întâlnit o echipă disperată după puncte, cu jucători buni. La mine e un deja-vu. Majoritatea echipelor se blochează cu noi, închid culoarele. când nu poţi să înscrii din doi, trei metri şi mai faci şi penalty, nu poţi să ai pretenţii. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor