Laurențiu Reghecampf a pus lipsa fanilor pe seama prestațiilor echipei » Cum a prefațat lupta din play-off + Detalii despre fotbaliștii accidentați

Laurențiu Reghecampf este de părere că fanii nu au venit la stadion din cauza prestațiilor mai puțin reușite ale Stelei și a prefațat lupta pentru play-off, din care nu crede că va lipsi Dinamo.  "Toată lumea este plecată, sunt multe probleme și nici jocul nostru nu a fost unul care să aducă foarte mulți oameni la stadion. Din retur va fi altă echipă, altă mentalitate, iar echipa noatră va avea o altă prestație pe teren. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor