Jose Mourinho a explodat după egalul cu Everton: "Dacă aș fi făcut eu asta, era alta situația"""

Jose Mourinho a făcut spectacol la finalul partidei dintre Everton și Manchester United, încheiată la egalitate, scor 1-1. Principala țintă a portughezului a fost presa: "Sunt îngrijorat pentru că nu obținem rezultatele pe care le dorim. Când echipele mele câștigau meciuri jucând defensiv, atunci conta doar felul în care jucam. În acest moment, sunt echipe în Premier League care joacă strict pe contraatac, dar nimeni nu remarcă asta. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor