Halep a dezvăluit care a fost cel mai penibil moment din cariera ei: "Mi-a fost rușine de ce am făcut"" » Ce i-a spus Țiriac după meci"

Simona Halep, numărul 4 WTA, e o sportivă foarte orgolioasă, însă în cariera ei de până acum a avut și momente mai puțin bune. Jucătoarea noastră a povestit că cel mai penibil s-a simțit într-un meci cu Karolina Pliskova, din 2015, de la Indian Wells, când a crezut că a câștigat meciul, dar arbitrul a întors-o din drum și i-a transmis că trebuie să joace în continuare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor