Steaua e aproape să dea lovitura! Se răzbună pe Dinamo și transferă un fost fundaș al "câinilor"""

Steaua e gata să facă o nouă campanie de transferuri de senzație. Pe lângă Alibec, cumpărat deja, roș-albaștrii îi mai vor pe Budescu și 5 jucători străini. Unul dintre străinii de pe lista Stelei este chiar fostul dinamovist Ante Puljici (29 de ani/fundaș), care acum joacă pentru Tom Tomsk în Rusia, anunță Pro TV. Ante Puljici a fost aproape de Steaua și în vară, dar a refuzat oferta și a plecat în Rusia. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor