VIDEO Gest de milioane al unui stelist! A devenit un fel de Becali în țara sa: "Dumnezeule, dacă sunt vreodată nerecunoscător, iartă-mă!"""

Sulley Muniru (24 de ani) a plecat mai devreme cu o săptămână în țara sa natală, fiind lăsat liber de Reghecampf din cauza unei accidentări. Mijlocașul Stelei n-a stat însă degeaba și în pragul sărbătorilor a vizitat un spital din Ghana. Acolo a donat bani și mai multe alimente pentru cei aflați la suferință. "Allah (Dumnezeule), dacă sunt vreodată nerecunoscător, iartă-mă! Allah să binecuvânteze pe toată lumea. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor