A răbufnit! Reghe luat la rost de o legendă a Stelei: "E o echipă fără orientare. Trebuie să te întrebi ce se întâmplă?"""

Gabi Balint n-a mai rezistat și l-a criticat dur pe Laurențiu Reghecampf pentru jocul dezamăgitor pe care-l arată Steaua în ultima vreme. "Steaua, o echipă fără orientare. Cu o posesie în lateral, fără finalizare. Steaua atacă pozițional, dar rar ajunge la poartă. Steaua nu are identitate. Jocul Stelei este fără orizont. În afară de posesie, nu vezi nimic"", și-a început Balint analiza la TV Digi Sport. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor