Andone a stabilit lotul cu care va merge în primul cantonament » Cinci fotbaliști nu-și mai găsesc locul la Dinamo

Dinamo a câștigat jocul din semifinalele Cupei Ligii cu Steaua, 4-1, însă a doua zi după meci a avut loc o ședință la care au participat Dănciulescu, Andone, Mutu și Negoiță. Directorul sportiv al formației din Ștefan cel Mare spune că Andone și-a ales lotul cu care va pleca în cantonamentul din 6 ianuarie. "A fost o primă rundă de discuţii între mine, Adi Mutu, domnul Negoiţă şi nea Ando. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor