Doi ex-dinamoviști au răspuns la întrebarea "Care au fost cei mai duri adversari întâlniți""? » Legenda Barcelonei a fost sperietoarea unuia dintre ei"

Florin Bratu și Bogdan Mara au vorbit despre adversarii care li s-au părut extrem de duri în cariera lor de fotbaliști. Bratu (36 de ani) susține că cel mai greu adversar l-a întâlnit pe când juca la Nantes (în perioada 2004-2007). "Din campionatul României cei mai dificili adversari erau Goian, Ghionea, Cadu. Eu, fiind atacant, mă întâlneam mai mereu cu ei. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor