Hagi dezvăluie cum a ajuns Viitorul o echipă de temut în Liga 1: "Pentru ca cineva să te respecte, trebuie să-l baţi"""

Gheorghe Hagi a lăudat prestaţia echipei sale în prima repriză a meciului cu ASA Târgu Mureş, câştigat de Viitorul cu scorul de 2-0 şi a vorbit despre statulul formaţiei sale în Liga 1. "În prima parte am făcut una dintre cele mai bune reprize din acest campionat. Repriza a doua a fost destul de confuză. Azi cel mai important era să luăm puncte. Chiar dacă nu câştigam, era important să nu pierdem. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor