Grigoraș, sfat bizar înainte de meciul cu Steaua: "Le-am spus să fie hoți, să fure din gazon"""

Petre Grigoraș a declarat la finalul meciului cu Steaua, pierdut de Pandurii cu scorul de 1-3, că echipa sa a cedat în partea a doua și a dezvăluit ce le-a transmis jucătorilor înainte de partidă. "În partea a doua i-am respectat prea mult, sau am jucat prea lejer. Le spuneam unora dintre jucători că trebuie să respecte fotbalul. O să devină și puțin hoți, să fure din gazon, pentru că nu se știe dacă mai ajung să joace aici. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor