Dinamoviștii, frustrați după înfrângerea cu Gaz Metan: "Am fost umiliți. Le cerem scuze fanilor"""

Gaz Metan a umilit-o pe Dinamo la Mediaș, scor 4-0, și jucătorii lui Ioan Andone au ieșit după meci și le-au cerut scuze propriilor suporteri. "Azi a fost o umilință. Nu știu ce s-a întâmplat cu noi. Cei de la Gaz Metan știu că nu și-au primit banii, sunt in insolvență, dar uite că ne-au umilit. Îi felicit pentru victorie"", a declarat căpitanul lui Dinamo, Dan Nistor, la TV Dolce Sport. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor