Cum a reacționat Aguero după ce a fost amendat de City

Frank Lampard a vorbit recent despre experiențele avute atât la Chelsea, cât și la Manchester City, iar cea mai interesantă întâmplare povestită l-a avut în prim-plan pe Sergio Aguero, atacantul celor de la City. Mijlocașul englez a dezvăluit, întrebat fiind despre amenzile primite de-a lungul timpului de colegii săi, că fotbalistul argentinian a fost amendat pentru că ar fi întârziat la un antrenament. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor