Anunț-bombă făcut de Lăcătuș în emisiunea lui Ioanițoaia: "Ar fi posibilă și înființarea unei echipe mari, o rivală a Stelei actuale"""

Prezent în emisiunea Tribuna Zero, moderată de Ovidiu Ioanițoaia la Europa FM, Marius Lăcătuș a vorbit despre planurile celor de la CSA Steaua București. "Eu sunt țapul ispășitor. Am discutat de îmbunătățirea centrului de copii și juniori de la CSA și încercăm să înscriem echipele în cele mai puternice campionate. La ora actuală nu sunt în turneele de elită. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor