Andrei Nicolescu, anunț uriaș după ce Dinamo a intrat în play-off: „Sunt șanse mari”

Andrei Nicolescu, anunț uriaș după ce Dinamo a intrat în play-off: „Sunt șanse mari”

Andrei Nicolescu, administratorul special de la Dinamo, s-a declarat mulțumit de intrarea în play-off-ul Superligii a echipei bucureștene. Nicolescu a avut și un anunț important după victoria cu UTA, scor 2-0, din ultima etapă a sezonului regular. Acesta a declarat că sunt șanse ca Dinamo să iasă din insolvență în acest sezon, astfel că ar putea avea drept de a juca în cupele europene în sezonul 2026-2027. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor