Golgeterul lui Dinamo, anunț clar la intrarea în play-off: „Să se teamă de noi!”

Golgeterul lui Dinamo, anunț clar la intrarea în play-off: „Să se teamă de noi!”

UTA - Dinamo 0-2. Astrit Selmani, golgeterul echipei roș-albe, a vorbit la finalul victoriei de la Arad despre lupta din play-off și despre noul lui post. Kosovarul a înscris al doilea gol al „câinilor” cu UTA și a ajuns la 13 reușite în Superliga. Selmani e „vârf” clasic, dar a fost folosit în bandă de Kopic în ultimele meciuri, pentru a-i face loc în centru lui Stipe Perica. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor