Jandarmeria a făcut anunțul la 24 de ore după incidentele din Centrul Vechi: „Au fost membri ai galeriei de la FCSB”

Jandarmeria a făcut anunțul la 24 de ore după incidentele din Centrul Vechi: „Au fost membri ai galeriei de la FCSB”

Jandarmeria a comunicat în această seară că la protestul ce are loc la CCR au fost observați 3 suporteri ai FCSB. În schimb, ieri, Jandarmeria a infirmat faptul că aceștia ar fi fost prezenți la protestul făcut de susținătorii lui Călin Georgescu la BEC și în Centrul Vechi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor