Basarab Panduru a desființat un titular de la Dinamo: „Nu merită să joace”

Basarab Panduru a desființat un titular de la Dinamo: „Nu merită să joace”

UTA - Dinamo 0-2. Basarab Panduru, fostul mijlocaș al Stelei, l-a criticat pe Stipe Perica, atacantul folosit titular de Zeljko Kopic, antrenorul bucureștenilor. Panduru e de părere că Perica nu merită să joace titular în centrul atacului la Dinamo și a spus că acolo trebuie să fie folosit Astrit Selmani, golgeterul „câinilor”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor