Dinamo câștigă ultimul meci al sezonului regulat, la capătul unui meci cu multe ratări

Dinamo câștigă ultimul meci al sezonului regulat, la capătul unui meci cu multe ratări

Dinamo s-a impus în deplasare cu UTA Arad, scor 2-0, în ultimul meci al sezonului regulat din Superligă. Cătălin Cîrjan și Astrit Selmani au fost autorii celor două goluri, la capătul unui meci cu multe ratări. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor