Dinamo câștigă ultimul meci al sezonului regular, la capătul unui meci cu multe ratări

Dinamo câștigă ultimul meci al sezonului regular, la capătul unui meci cu multe ratări

Dinamo s-a impus în deplasare cu UTA Arad, scor 2-0, în ultimul meci al sezonului regular din Superligă. Cătălin Cîrjan și Astrit Selmani au fost autorii celor două goluri, la capătul unui meci cu multe ratări. Final » UTA - Dinamo 0-2 Click AICI pentru statisticiAu marcat: Cîrjan 45+1, Selmani 87Cifră oficială: 10.274 Georgi Milanov a fost autorul unei ratări incredibile în debutul reprizei secunde. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor