Zeljko Kopic a tras concluziile înainte de play-off: „Senzaționali tot sezonul, a fost extrem de important”

Zeljko Kopic a tras concluziile înainte de play-off: „Senzaționali tot sezonul, a fost extrem de important”

Zeljko Kopic, antrenorul lui Dinamo, s-a declarat mulțumit de victoria echipei sale din deplasare cu UTA Arad, scor 2-0. Croatul este de părere că Dinamo a fost echipa mai bună în acest meci și consideră că jucătorii săi ar fi trebuit să marcheze mai repede al doilea gol. Cătălin Cîrjan și Astrit Selmani au fost autorii celor două goluri, la capătul unui meci cu multe ratări de ambele părți. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor