Andone are mustrări de conștiință: "Puteam să risc"" » Atac la Federație după cel mai prost meci al echipei sale"

Ioan Andone, antrenorul lui Dinamo, a dat vina pe propria tactică pentru umilința trăită pe terenul lui Gaz Metan Mediaș, scor 0-4. "Înainte de a se da penalty am greșit la mingea a doua. Tudor a mai avut o greșeală împotriva noastră și la meciul cu Chiajna. Dar acum nu avem nicio scuză. Dai 3 goluri Stelei și nu ești în stare să dai un gol la Mediaș. Am fost relaxați! Ne-am creat ocazii, dar îți trebuie un pic de spirit de sacrificiu să dai gol. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor