Tensiuni în vestiarul Rapidului: „Sunt nemulțumiri în cadrul lotului. Am intrat și era înmormântare în cabină”

Tensiuni în vestiarul Rapidului: „Sunt nemulțumiri în cadrul lotului. Am intrat și era înmormântare în cabină”

Rapid - Poli Iași 2-1. Marius Șumudică, antrenorul grupării giuleștene, a fost nemulțumit de ratările jucătorilor lui, însă a scos în evidență faptul că echipa a urcat pe locul 6, unul de play-off. După meciul cu Poli Iași, Șumudică a oferit un flash-interviu maraton. Antrenorul Rapidului a abordat o gamă amplă de subiecte, de la meciul din Giulești, până la situația lui Aaron Boupendza și presiunea care există în cadrul echipei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor