Emil Săndoi, supărat după eșecul cu Rapid: „De ce să mă mintă?!”

Emil Săndoi, supărat după eșecul cu Rapid: „De ce să mă mintă?!”

Emil Săndoi, antrenorul de la Poli Iași, a vorbit la finalul meciului cu Rapid, pierdut de echipa sa cu scorul de 1-2. Tehnicianul a fost nemulțumit de anumite greșeli comise de elevii lui. Meciul dintre Rapid și Poli Iași, din etapa cu numărul 22 a Superligii, s-a încheiat cu scorul de 2-1. Claudiu Petrila a fost MVP, marcând ambele goluri ale giuleștenilor. Emil Săndoi a fost deranjat de faptul că unii jucători ai săi au pasat adversarilor foarte ușor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor