Neașteptat! Gestul făcut de Marius Șumudică, la câteva secunde după Rapid - Poli Iași

Neașteptat! Gestul făcut de Marius Șumudică, la câteva secunde după Rapid - Poli Iași

Rapid a învins-o pe Poli Iași, scor 2-1, și încheie runda cu numărul 22 din Superligă pe loc de play-off. Antrenorul Marius Șumudică a mers direct la vestiar la finalul partidei. Stadionul din Giulești n-a fost plin la primul meci al Rapidului din 2025. Marius Șumudică a trebuit să se descurce fără Aaron Boupendza, atacantul gabonez pus pe lista de transferuri din cauza comportamentului avut la finalul cantonamentului. Rapid a găsit alt marcator. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor