Emil Săndoi, supărat pe jucătorii săi după meciul cu Rapid: „Nu ai voie ca fundaș să pasezi la adversari”

Emil Săndoi, supărat pe jucătorii săi după meciul cu Rapid: „Nu ai voie ca fundaș să pasezi la adversari”

Emil Săndoi, antrenorul de la Poli Iași, a vorbit la finalul meciului cu Rapid, pierdut de echipa sa cu scorul de 1-2. Tehnicianul a fost nemulțumit de rezultatul final. Meciul dintre Rapid și Poli Iași, din etapa cu numărul 22 a Superligii, s-a încheiat cu scorul de 2-1. Emil Săndoi, după Rapid - Poli Iași Emil Săndoi a fost deranjat de faptul că unii jucători ai săi au pasat adversarilor foarte ușor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor