Nimeni nu a scăpat de furia lui Laszlo Dioszegi, după ce Sepsi s-a făcut de râs în Cupă: „Antrenorul a greșit. De ei sunt cel mai dezamăgit. Vor plăti!”

Nimeni nu a scăpat de furia lui Laszlo Dioszegi, după ce Sepsi s-a făcut de râs în Cupă: „Antrenorul a greșit. De ei sunt cel mai dezamăgit. Vor plăti!”

Laszlo Dioszegi, patronul celor de la Sepsi a răbufnit, după ce Sepsi s-a făcut de râs în Cupa României Betano, 0-1 pe terenul celor de la Unirea Alba Iulia, echipă de Liga a 3-a. Înfrângerea din primă rundă a grupelor Cupei României a reprezentat un adevărat șoc pentru Laszlo Dioszegi, care a pus tunurile pe toată lumea, inclusiv pe antrenorul Valentin Suciu. Îi reproșează acestuia modul în care a tratat partida. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor