Gloria clubului l-a pus la colț pe Zeljko Kopic: „A făcut schimbările prost, nu e prima dată!” + „Ăla nu e jucător de Dinamo!”

Gloria clubului l-a pus la colț pe Zeljko Kopic: „A făcut schimbările prost, nu e prima dată!” + „Ăla nu e jucător de Dinamo!”

Gloria dinamovistă Marin Dragnea, 68 de ani, fost fotbalist important la Dinamo în anii '70-'80, a taxat jocul câinilor și strategia lui Zeljko Kopic din derby-ul pierdut fără drept de apel în fața rivalei FCSB, scor 0-4. A doua zi după derby, într-un interviu acordat în exclusivitate Gazetei Sporturilor, „Mery” Dragnea nu i-a menajat pe dinamoviști pentru prestația deloc satisfăcătoare avută în fața campioanei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor