Pep Guardiola, dezvăluire incredibilă după meciul pierdut cu Tottenham: „Jucătorii erau mahmuri”

Pep Guardiola, dezvăluire incredibilă după meciul pierdut cu Tottenham: „Jucătorii erau mahmuri”

Pep Guardiola, antrenorul lui Manchester City, a oferit o declarație incredibilă după eșecul suferit în Cupa Ligii Angliei în fața lui Tottenham, scor 1-2. Guardiola a asemănat prestația jucătorilor cu cea din finala Cupei Angliei din sezonul trecut, pierdută în fața lui Manchester United, scor 1-2. Radu Drăgușin a fost integralist în succesul lui Tottenham din Cupa Ligii contra campioanei în exercițiu din Premier League. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor