Mircea Rednic, interesat să susțină financiar Dinamo: „M-am oferit, n-au avut nevoie de mine”

Mircea Rednic, interesat să susțină financiar Dinamo: „M-am oferit, n-au avut nevoie de mine”

Mircea Rednic, liber de contract din decembrie 2021, a vorbit din nou despre subiectul Dinamo, antrenorul de 60 de ani a lansat acuze și ironii. Mircea Rednic rămâne la statutul de microbist. Nu și-a mai găsit angajament după ce s-a despărțit de Dinamo la finalul lui decembrie 2021. „Puriul” a transmis că încă se recuperează după o intervenție chirurgicală, cu toate că a mai fost în discuții cu diverse grupări din Belgia și din lumea arabă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor