Răspuns pentru Iordănescu & Alibec: „Lăsați văicăreala!"

Răspuns pentru Iordănescu & Alibec: „Lăsați văicăreala!"

Selecționerul și unul dintre liderii ”tricolorilor” îi ceartă pe toți cei care nu ovaționează naționala după acest debut de preliminarii, când, de fapt, ar trebui să ne aruncăm niște apă rece pe față, să admitem că am câștigat cu ajutorul arbitrilor și să avem decența să nu sărbătorim două succese hidoase, care în niciun caz nu pot stopa hemoragia umilințelor suportate în ultimii ani Denis Alibec și Edi Iordănescu au avut gura mare după meciul cu Belarus. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor