Dorinel Munteanu, reclamat la Comisii, înainte de Oțelul - CSA Steaua: „Am rămas stupefiat când am citit ce a zis!”

Dorinel Munteanu, reclamat la Comisii, înainte de Oțelul - CSA Steaua: „Am rămas stupefiat când am citit ce a zis!”

Florin Briaur, managerul lui Poli Iași, susține că îl va reclama pe Dorinel Munteanu la Comisia de Disciplină, în urma declarațiilor făcute ieri de antrenorul Oțelului Galați. Echipa lui Munti joacă joi, de la ora 20:00, pe teren propriu cu CSA Steaua, în play-off.  Recent, antrenorul Oțelului, Dorinel Munteanu, a atacat-o dur, la Sport Total FM, pe Politehnica Iași, echipă care s-a impus la Galați, în prima rundă a play-off-ului din Liga 2, scor 2-1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor