Kiel - Dinamo, meciul de adio în Europa! „Dulăii” lui Xavi Pascual, ca și eliminați din Liga Campionilor după eșecul usturător din tur

Kiel - Dinamo, meciul de adio în Europa! „Dulăii” lui Xavi Pascual, ca și eliminați din Liga Campionilor după eșecul usturător din tur

Dinamo își ia astăzi la revedere de la întrecerea continentală, după meciul retur din deplasare cu Kiel, în play-off-ul pentru sferturile de finală din Liga Campionilor. În tur a pierdut acasă la 13 goluri, 28-41. Kiel - Dinamo se joacă miercuri, de la ora 19:45, meciul fiind pe GSP.ro și transmis la TV de Digi Sport 3, Orange Sport, Prima Sport 1 Învingătoarea din această dublă manșă va înfrunta PSG în sferturile Ligii Campionilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor