Laszlo Balint, fair-play: „Am avut șansă! Dinamo e de play-off”

Laszlo Balint, fair-play: „Am avut șansă! Dinamo e de play-off”

Oțelul Galați - Dinamo 2-1. Laszlo Balint (46 de ani), tehnicianul gazdelor, a oferit prima reacție după ce echipa lui a obținut primul succes din acest sezon. La flash-interviu a recunoscut că trupa lui Kopic a avut multe ocazii, iar echipa lui a beneficiat și de șansă. A ținut, de asemenea, să-i remarce pe Paulinho, Kazu și Ștefan Bană. Cei trei au sosit în această vară la Galați și au contribuit la succesul din această seară. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor