Ambulanța la stadion pentru doi jucători, după Oțelul Galați - Dinamo: unul singur a fost dus la spital

Ambulanța la stadion pentru doi jucători, după Oțelul Galați - Dinamo: unul singur a fost dus la spital

Oțelul Galați - Dinamo, 2-1. Imediat după finalul partidei de la Galați, ambulanța a așteptat doi jucători la ieșirea de pe stadionul dunărenilor. Este vorba despre Cătălin Cîrjan, căpitanul „câinilor” și Vadik Murria Soriano, fundașul central al celor de la Oțelul Galați. Căpitanul „câinilor” a acuzat o comoție, în timp ce jucătorul Oțelului și-a spart arcada la finalul meciului, în urma unui duel aerian cu Eddy Gnahore. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor