Scandal monstru la vestiare, după Oțelul - Dinamo: „Pleacă, în p**a mea, de la clubul ăsta!”

Scandal monstru la vestiare, după Oțelul - Dinamo: „Pleacă, în p**a mea, de la clubul ăsta!”

Scandal de proporții la finalul meciului câștigat de Oțelul cu Dinamo, scor 2-1! Ultrașii gălățeni l-au acuzat violent pe președintele clubului, Cristi Munteanu, că dinamoviștii au primit prea multe bilete la acest meci. Toată scena plină de injurii s-a petrecut în parcarea stadionului, sub privirile lui Andrei Nicolescu și ai altor oficiali ale celor două cluburi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor