Zeljko Kopic admite: „E un moment greu pentru Dinamo, pentru noi toți” + De ce l-a lăsat pe Milanov la București

Zeljko Kopic admite: „E un moment greu pentru Dinamo, pentru noi toți” + De ce l-a lăsat pe Milanov la București

Oțelul Galați - Dinamo 2-1. Zeljko Kopic (47 de ani), tehnicianul „câinilor”, a reacționat după primul eșec din acest sezon. A spus din nou că așteaptă 3-4 jucători noi la echipă. A recunoscut faptul că bugetul clubului este unul limitat, iar el își dorește jucători cu o anumită cotă. Kopic a fost mulțumit de jocul echipei din repriza a doua și a oferit detalii despre situația jucătorilor accidentați, cu 5 zile înaintea derby-ului cu FCSB. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor